Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Találtam egy drágáb telefont...

Találtam egy drágáb telefont kb 4hete elvétve hasznâlom nincs tiltva de se kártya se semi nem volt bene igy is bemérhetig ha edig nem tiltoták le hisz használtam mâr?

Figyelt kérdés
2015. aug. 25. 11:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Na bevitem mivel szembe lakok és mèg én baszok rà ilyen okos komenteket tarcsd meg magadnak .
2015. aug. 25. 13:37
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát ez volt a vàlasz ők nem keresgélnek de ha bejelentik akor felveszik a kapcsolatot
2015. aug. 25. 13:38
 13/14 anonim ***** válasza:
Cöhh.. amúgy jól tetted, magadat kimélted meg késöbbi gondoktól. Én úgy tudom ha bizonyos ideig nem jelentkezik érte a gazdája, akkor legálisan is a megtalálóé. Bár gondolom adataid nem vették fel.
2015. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Meg gondolj bele, sose lehet tudni, nem e valami bűncselekményből származó, vagy bűnözőé volt e a telefon. Neked se hiányzik szerintem, hogy éjjel a sünök kopogtassanak :-)
2015. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!