Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia! Baj, ha használom így?

Lumia! Baj, ha használom így?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia 735-ről van szó. Szükséges lenne neki egy frissítés,ami orvosolja az újraindulását. WiFi nincs,mobilnetem az ugyan van,de csak 3G/4Gről tud frissíteni a telefon.A mobilcsomagom a 3G és 4G is támogatja,viszont elszigetelve élek a "világtól",és az itteni lehetőségekkel még Facebookozni sem tudok,3G/4Gről nem is álmodom.

Hétfőtől lesz megfelelő sebességű mobilnetem+WiFim is,addig viszont mit tegyek??

A telefon sajnos nagyon sokat indul újra. Használni amúgy sem tudom,mert nincsen hozzá tokom még,tok nélkül pedig ki nem viszem a szobából.(Elég sokat vártam erre a telefonra,kb. hímes tojásként kezelem.)

Szerintetek kikapcsoljam? Vagy nem árt neki ez a sok újraindulgatás??

Köszi előre is! :)


2015. aug. 25. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami baja mindenképp van, ha nincsenek rajta fontos adatok akkor esetleg egy hard resettel megpróbálhatod a gyári állaptot visszállítani


[link]


Ez a lumia 520 de ugyanúgy kell

2015. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja,csak frissíteni kéne!Rá is nyomtam a frissítésre,elkezdődött a letöltés,de beállt 0%-ra.Na,akkor rendesen megijedtem,hogy most mi a baja. Aztán olvasgattam utána,és akkor találtam,hogy a mobilnettel csak 3G/4Gről frissít. Na,ettől egy kicsit megnyugodtam,bár a kedvem igazából még rosszabb lett,hisz soha nem fogok tudni itt a környéken akárcsak 3Gt is fogni :(
2015. aug. 25. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!