Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnám letiltani a...

Hogy tudnám letiltani a rejtett telefonszámot?

Figyelt kérdés

Kb. két hete új telefonszámom lett egy új előfizetés miatt a Vodafonenál. Az előző telefonszámomon soha senki nem hívott rejtett számról, az újon viszont két nap alatt már háromszor hívtak. Ez lehet a szolgáltató hibája, mert kiadta egy harmadik félnek a telefonszámot, vagy nincs köze a kettőnek egymáshoz?

Felvenni nem fogom, sosem válaszolok a rejtett számú hívásokra, borzasztóan idegesítenek.

A telefonomon már próbáltam, de nem tudom megoldani, hogy telefonszámot, illetve rejtett számot letiltsak. Ezt a szolgáltató megtudja oldani? Lehet kérni, hogy letiltsák a rejtett számú hívásokat?


2015. aug. 25. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel eleve idegbeteg vagy, nincs tippem a megoldásra.
2015. aug. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom hogy le lehet-e tiltani, de ha elfogadsz egy személyes véleményt nagy butaság nem felvenni a telefont azért mert rejtett a szám.


Én se szívesen veszem fel de felveszem, mert sose lehet tudni hogy ki és miért hív. Volt hogy rejtettről hívtak, felvettem és az oviból hívtak hogy azonnal menjek a fiamért mert hirtelen nagyon felszökött a láza.


Volt hogy egy idős néni rosszul lett a vonaton, a kalauz hívta a mentőt közbe az utasok a néni táskájában kerestek családtag elérhetőségét, találtak is egy telefonszámot az igazolványába, mint kiderült a néni lányáé volt de hiába hívták a hölgy nem vette fel mivel nem ismerte a számot. Csak miután az egyik utas sms-t írt neki hogy mi történt akkor hívta vissza az utast.


Amúgy meg nem biztos hogy 3. félnek lett kiadva a számod csak lehet hogy egy bevont számot kaptál meg. Ez a vodánál előfordul. Mai napig az hívogatnak és egy számomra tök ismeretlen nőt keresnek, meg k&h mobilinfó érkezik minden hónapban pedig már több mint egy éve nálam a szám.

2015. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első, mivel eleve tudatlan, és a válaszodból ítélve tapló is vagy, nem is érdekelne a véleményed.


Második, köszönöm, igazad van! :)

2015. aug. 26. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!