Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan lehetséges, hogy a...

Olyan lehetséges, hogy a telefon akkumulátora tölti fel a power banket és nem pedig a power bank tölti fel a telefont?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
nem, és nem is lenne értelme
2015. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lenne értelme. Arra gondoltam, hogy lehet-e esetleg ilyen, hogy valami oknál fogva nagyobb a telefon akkumulátora mint a power banké és elkezdi visszafele tölteni az áramot. Vagy valami ilyesmi...
2015. aug. 25. 18:54
 3/10 anonim ***** válasza:
ajanlom figyelmedbe az input/output fogalmakat :D
2015. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
No :)
2015. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
villamosmernokkent most majdnem besirtam :D
2015. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :) Idegen szavakat nem szerettem volna használni, mert mondjuk ha egy olyas valaki válaszol aki nem ismeri ezeknek a szavaknak a magyar jelentését vagy a fogalmát akkor nem biztos, hogy elég jó, kielégítő választ ad.

Elnézést, hogy egy ilyen kérdést feltettem, de egyik barátom állította ezt aki egyáltalán nem ért hozzá így én is elbizonytalanodtam, de teljes mértékben kételkedtem benne. Aztán azért biztosra mentem és feltettem ezt a kérdést. :D Köszönöm a válaszokat. :)

2015. aug. 25. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan mintha töltesz üvegből vizet pohárba és valahogy visszamenne a víz az üvegbe. Fizikailag nem túl reális. Amúgy lehet telefonnal tölteni power bankot, olyan telefonnal ami tud áramot kiadni a micro usb portján, az USB otg telefonok.
2015. aug. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha a telefon USB-C csatlakozós, akkor talán.
2015. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ramnemetnemlel 8. osztályos létemre is besírtam. :'D
2016. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
házilag készítetteknél, kínaiaknál, nem li-ion osoknál előfordul, én most dolgozom egy nimh akksis powerbankon, hasonló problémám van. kikapcsolt állapotban és kb 60%on nem képes tölteni a telefonomat (lumia 535 1900 mAh), afelettinél pedig a telefon töltöttsége bánja a csatlakozást. (kickstarteren indulgattak a csodakábelek, amiknél micro usb, lighting végződéssel egyenlítették ki két telefon töltöttségét, szerintetek ez mégis milyen varázslat lehet csodafizikusok? :OO )
2016. febr. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!