Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mely telefont válasszam?...

Mely telefont válasszam? (alább a főbb paraméterek)

Figyelt kérdés

Ami a lényegesebbek: zenehallgatásra, netezésre, mailezésre, telefonálásra és játékra (farmozik a gyerek) lesz használva.


1 gb ram, 4-8 gb tárhely, legyen elő és hátlapi kamera (utóbbinál vaku), fontos szempont még az akku ereje is.

ár amit szánnék rá 25-35 körül


(esetleg dual simes is lehet)


Sajnos kerestem a neten több fajtát is, de annyira nem mozgok otthonosan a témában és amit egyik oldalon istenítenek, a másikon lehordják. (ami eddig felvetődött ötletként: Lumia 532, sony xperia e3, huawei y550)

Természetesen más telefonok ajánlását is szívesen venném!


Köszönöm!


2015. aug. 25. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

egy ár kategóriát is mondhatnál... ugy könnyebb...

samsung a5

samsung ace4 ezeket tudom mondani fejből... mert bír mindent... vagy a grand prime... a windows os telefonoknak is meg van a maga előnye...

2015. aug. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a lumia is jó amit néztél gondolgozok majd én is egy hasonlón... most még külön rá kerestem szerintem kóser a telefon...
2015. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bubu írtam, hogy 25-35 körülire gondoltam (persze ha pár ezressel több se baj, de a felső határt lőjük be 40 ezerre)
2015. aug. 26. 00:27
 4/7 anonim ***** válasza:
Az 532-ben nincs vaku, viszont az 535-ben van. (az is ebben az árkategóriában van) én androidos telefont semmiképp sem vennék, nagyon sokszor akad fagy. A windowssal csak egy a gond, kevés alkalmazás van rá.
2015. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért valamelyik lumiát válaszd. Ha esetleg tudod még feljebb vinni a keretet pár ezerrel akkor nézd meg a lumia 640-et. Kategóriájában az egyik legjobb készülék.
2015. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lumia 532 vagy 535... mast semmi esetre sem, csak ipari hulladek androidos telefonok vannak ilyen arban
2015. aug. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sony Xperia E4 eleget tesz mindennek. Az akksija meg elképesztő! (Ezt használom) Én 40-ért vettem 2 év garival.
2015. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!