Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 100 ezer forint alatt mobiltel...

100 ezer forint alatt mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Mit ajánlatok? LG G3, Nexus 5, Iphone 5?
2015. aug. 26. 18:28
 1/7 anonim válasza:
Lumia 930
2015. aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem jó kategóriába írtad :P
2015. aug. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iocean M6752
2015. aug. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

#3


Az egy KÍNAI HAMISÍTVÁNY, Samsung Galaxy utánzat!

Kérdező, MEG NE VEDD!!!

Az, ha 1 hétnél tovább (lehet, sokat mondtam) nem bírja, az már hétszentség!

2015. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. :) jól van na, nehogy leharapd már a fejem :D nyilván a kérdező szereti a jól bevált márkákat és én nem a kérdésére válaszoltam. Tiszta sor. Amúgy LG.

Csak egy lehetőség az Iocean. Közel 2 hónapja használom és atom stabil a rendszer zéró hibával. 8 magos proci 3GB RAM, videó, játék, navi mint a szél úgy megy rajta. Nekem nem kell több ár/értékben teljesen jó.


A cég sem tegnap kezdett nem őrültek meg hogy olyan telót csináljanak ami 1 hétig bírja. Hamar híre menne és csődbe mennének :) Mi értelme lenne.? :)

Az iPhone-t is kínai dolgos kezek szerelik össze csak van a hátulján egy alma és ettől sokan kábulatba esnek. A technológia ott van a kínaiaknál is. Régen a Huawei-t is fikázták pedig az se egy kis garázsba rakta össze a telefonjait :) és full telókat csinál Huawei P8 pl. De itt a Xiaomi Mi Note vagy OnePlus One, nem mondanám hogy rosszak csak itt nálunk nem elterjedtek.

2015. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Vagy ha iróniának szántad az általad említett Telefon márkát (IOCEAN), akkor én kérek elnézést! :)

Amúgy ment a zöld pacsi!

2015. aug. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Iphone 5s 16gb asztroszürke az almapró.hu-n
2015. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!