Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek azok a hasznos programo...

Melyek azok a hasznos programok amelyeket csak egy bizonyos platformon találok meg de a többin nem?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanra lennék kíváncsi amire még csak alternatívát sem találok. Gondolok itt olyanra mint pl. a Windows Phone Cortana-ja, persze, tudom, hogy Magyarországon jelenleg nem elérhető a szolgáltatás. Kérlek írjatok még ilyeneket iOS-ről, Androidról és Windows Phone-ról is, de Firefox OS és Black Berry nem érdekel.

Köszi a segítséget.



2015. aug. 27. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hat mondjuk, wpn a kimondottan Lumia appok :D Lumia Cinemagraph,Playto stb..
2015. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi, a Cinemagraph tényleg egy olyan app... XD

iOS-esek is írhatnak...

2015. aug. 27. 13:48
 3/11 anonim ***** válasza:
jo hat na :DDDF
2015. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Játékemuláció

Bluetooth-kontroller csatlakoztatása

Custom Launcher

Lucky Patcher, Freedom és a többi kalózapp=minden ingyenes

Icon Pack-ek

MINDEN személyreszabható


Ezeket tudja az android, amit a másik kettő nem. Tuti van még csomó dolog, de most ennyi jutott eszembe.

2015. aug. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az elso ketto van wpn is
2015. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem gonoszkodni akarok, de a hasznos programok alatt nem játékemulátorokra gondoltam, amúgy az van iOS-hez is, a bluetooth csak iOS-en van korlátozva, a custom launcherek és ikonok csak lassítják a telefonokat és koránt sem nevezném őket hasznosaknak mellesleg azokat Windows Phonera is le lehet tölteni, a programokat nem hackelem, a személyre szabhatóság pedig nem app hanem az Android és valamennyire a Windows Phone egy jellegzetessége.
2015. aug. 28. 02:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint félreértelmeztem a kérdést, bocsi. Nem tudom te mit értesz "hasznos alkalmazás" alatt, amiket én fent írtam azok számomra nélkülözhetetlen funkciók (ha nem is alkalmazások).
2015. aug. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem Apex launcher van fent és nem lassít, sőt sokkal smoothabb az egész, az aksi is lassabban merül vele. Gondolom minden a launcher minőségétől függ
2015. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hasznos app alatt értek egy excel és powerpoint szerkesztőt, egy videó vágó átalakító appot, egyedi fordító programot, szöveg- és beszédfelismerőt.

Tehát irodai alkalmazások és idegen nyelvterületre való utazáshoz szükséges appok, akár térképeket. (a google translate és maps pl. Kínában nem működik, Kubában pedig semmi sem amihez internet kell, Észak-Koreában pedig jobb ha nem használod a turistáknak felkínált wifi hálózatokat, más szóval majdnem ugyanaz a helyzet ott is mint Kubában)

2015. szept. 9. 14:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Szövegszerkeszteni meg videotvagni tuti nem telefonon csinalnam relativ kinek mi fontos, de ha ennyire otthon vagy a temaban minek tetted fel a kerdest ?
2015. szept. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!