Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van a facebook-on egy oldal,...

LLJunior kérdése:

Van a facebook-on egy oldal, a neve IPhone Magyarország, ahol majdnem mindennap IPhonokat, számitógépeket és láttam már Samsung Galaxy S6-okat is, hogy kisorsolják, szerintetek ez kamu?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 18:16
 1/6 A kérdező kommentje:
*like-olod, megosztod és odairod kommentbe, hogy 'kész'.
2015. aug. 27. 18:18
 2/6 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az Apple-nek nincs hivatalosan magyar Facebook oldala? Szerintem sejted.
2015. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha valaki ennyiből nem jön rá biztosan, hogy ez egy szar poén, akkor már baj van. oldal tulajdonosa jót röhög a sok marhán, direkt minden bejegyzésbe olyan ordító hibákat rak bele, hogy a sok nyomorultnak még ennyiből sem jön le, például hogy foci vb miatt kaptak 50 iPhone-t...nincs is vb...:D az, hogy sgs6-ot is kisorsol, az meg már tényleg a pofátlanság netovábbja...és mégis osztogatják azt is ezren...:D

ilyenkor látja az ember, hogy milyen agyhalottak között él :D

2015. aug. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz mint a likeold és holnap délig szerencséd lesz... ha arra ráugranak kismillióan akkor erre nemcsoda. :D

A legnagyobb poén mikor lehet látni, hogy xy ember megunta a vadiuj 40 millios BMW-ét és most a likeolok között ki fogja sorsolni... aztán kismillió like ott van rá, valaki meg tényleg röhög, hogy mennyien be is vették. :D

2015. aug. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jaja :D igazatok van ;)
2015. aug. 28. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
NEM KAMU!!!! el ne hidd nekik kedves kérdező, én már 2 iPhone-t nyertem tőlük, szóval a legkevésbé sem kamu :D
2015. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!