Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már megint ugyanaz a baja...

Már megint ugyanaz a baja telefonomnak mint ami előzőleg volt. Mit tegyek vele? (Sony Xperia M) Többi lent

Figyelt kérdés

A mobilom megint ugyanazt csinálja, mint amikor múltkor baj volt vele. Megint az átlagosnál gyorsabban merült, eleinte még töltötte, aztán egyre gyakrabban csinálta azt, hogy nagy nehezen érzékeli a kábelt (nem a kábellel van baj, mert többet is próbáltam) és alig tölti vagy egyáltalán nem tölti. Az a legviccesebb mikor egyáltalán nem megy a telefonon semmi, semmi játék nincs rajta, semmi olyan app ami szívná az akksit és töltés közben kiírja azt, hogy nem lehet tölteni a telefont, mert gyorsabban merül mint töltődne. Aztán már annyira leamortizálódott, hogy teljesen lemerült és hiába dugom töltés alá, már nem tölti.

Anno még amikor garancia volt a telómra elvittem a szervizbe, gondoltam csak kicserélik az akksit és jó lesz. De nem így lett. Mikor visszakaptam semmit nem cseréltek ki rajta, szóval nem tudom, hogy mit csináltak vele, ezért szeretném kérdezni tőletek, hogy mit csináltak vele, hogy akkor jó lett, és hogy azt én megtudom e magamtól csinálni, anélkül, hogy szervizbe mennék újra vele.


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat.



2015. aug. 27. 19:07
 1/2 szántóvető ***** válasza:
kérj kölcsön egy töltőt,hátha az tölteni fog.utána cserélj aksit valakivel,kb ennyit tehetsz.ha máshol van a hiba akkor csak a szervizben fognak segíteni.
2015. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a baja...szervizben is volt 2x is...megint nen erzekeli a kabelt..a tolto masik telefont tolt de ezt nem..nekem is xperia m van..de holnap rendelek masik telefont..microsoft lumia 535 , a windows phonok alig merulnek intenziv hasznalatnal..pl fb, messenger, youtube, jatek stb ja es meg csak 1eves telefon..
2015. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!