Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lumia 640 vélemények?

Lumia 640 vélemények?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről a telefonról

Androidról váltanék ilyenre. Meg lehet szokni?

Lehet rá rakni facebook, messenger, instagram stb. alkalmazást mint androidra ?



2015. aug. 28. 19:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
10%

NE VEGYÉL WINDOWSOS TEELEFONT!

Nekem nokia lumia 1320as volt, utana Iphone 4S, most meg Huawei.

A windowsoson a messenger baromi lassú és a facebook is. Anno instagram se volt rá, talán mostmár van de fizetős. Pl youtubeon se lehetett ég akkpr minden videot megnézni. A Vevosokat nem.

Gyors, meg szép a menüje, de a programok futása rajta szörnyű!!!

Ne!!!

2015. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon könnyű átállni, és természetesen minden népszerű app megvan Windows Phone-ra is már (snapchat kivételével, de a Windows 10 + Project Astoria/Islandwood hamarosan pótolni fogja ezt a hiányosságot is). Ebben az árkategóriában nem tudsz jobbat venni a Lumia 640-nél.
2015. aug. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%
#1 te miről beszélsz????!!! Semmi sem igaz ebből, háttérben futó youtube alkalmazások vannak (ha akarod le is töltheted a videókat és offline nézheted), van instagram, ingyenes, de ott a 6tag amivel tudsz videót is feltölteni, privátban képet küldeni, stb., szóval ha lehet inkább ne hangoztasd user-error véleményed
2015. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
23%

Írtam, hogy még anno, mikor én használtam! Tuti, hogy nem lehetett vevos youtubeos videot nézni rajta+LASSÚ a facebook! Insta akkor még nem volt rá.

De majd ha a kedves kérdező megveszi, rájön, hogy jobb lettlvolna ha nem teszi

2015. aug. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
De ha te magad írod, hogy anno volt így, akkor miből gondolod, hogy nem változott mára a helyzet??!! Az előbb leírtam, semmi nem igaz abból, amit tapasztaltál (bénáztál)
2015. aug. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Te értetlen szerencsétlen. Anno így van ANNO. Most azzal mi a probléma, hogy leírtam, hogy ANNO milyen volt...
2015. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ebből is látszik, hogy milyen kedves néhány ember. Ahelyett, hogy leírtad volna simán, hogy már nem így van, te rögtön az én válaszomat kezted fikázni. Milyen jó élete lehet az ilyen embereknek...
2015. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
18%
De ami viszont 1000000%. Nézd a tv-t. Minden alkalmazáshoz, programhoz stb-hez azt írják/mondják, hogy "már letölthető androidra meg iosra". Windowsra nem!!!
2015. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
egyaltalan nem igy van mar..most nem nyitok vitat... igy hogy nem ismered a jelenlegi helyzetet es rendszert, ne minositgesd mert faszsagokat beszelsz.. a 640 meg best buy, jobb telefont nem kapsz ennyiert
2015. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Hiába pontozod le a válaszaimat :D

A tvben is lehet látni, hogy SOHA nem mondják hogy letölthető windowsosra is. Mindig csak az androidot meg az iost említik, nem véletlenül.

2015. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!