Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Microsoft Lumia...

Szerintetek Microsoft Lumia 640 vagy Nokia Lumia 735 készüléket éri meg jobban vásárolni? Mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Eddig androidos telefonjaim voltak, de a harmadik készülék után, sikeresen megutáltam az androidot. Eddig mindegyik maximum 1 évig bírta rendesen, és utána már rengeteg probléma adódott velük. Ezért gondoltam, hogy váltok windows alapú telefonra, viszont mivel eddig még nem volt, nem igazán ismerem őket. Ezt a két telefont néztem ki, és kíváncsi lennék a véleményeitekre/tapasztalaitokra velük.
2015. aug. 3. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez jó :) Nekem pont 735 van, húgomnak 640. Én nagyon szeretem, teljesen meg vagyok vele elégedve. Húgom is.

Nekem mondjuk sose volt más telefonom csak Nokia, még anno, amikor nem voltak okostelók, akkor is az volt. Annyira megszoktam, hogy mindig ilyet választok, amikor lecserélem.

735 kicsit jobb. Szebb képeket csinál. Kicsit nagyobb is.

Nem tudom, neked mi a fontos, mire kéne.

2015. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 640 a nagyobb (5' vs. 4,7'), amúgy mindkettő ugyanazon hardverrel van felszerelve, szóval nagy különbség nincs a kettő között, csak méretben, formában, kamerában, kijelző technológiában. 640-nek kicsit jobb az ár-érték aránya, de bármelyiket veszed, nem lősz mellé.
2015. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 640 XL az ami nagyobb, 5,7-es.

A sima 640 kisebb.

2015. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy a 640 (5') nagyobb a 735-nél (4,7').
2015. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 735-öm van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szebb kepeket csinal mint a Lumia640 bar a hatlapi kamera szinte egyformanak tunik szamomra, az elolapik közt van nagyobb kulonbseg. 640 olcsobb, s nekem jobban tetszik a lekerekített vekonyitott szegély, hihetetlen jol nez ki, de a szögletes 735 is szepen mutat
2015. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!