Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom megnyitni a...

Miért nem tudom megnyitni a pdf formátumú könyvet a telefonomon? Link amin letölthetem Percy Jackson Villámtolvaj című könyvet?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 20:16
 1/4 Neuhauser László ***** válasza:
Ha android, akkor tölts le Play-ről egy PDF olvasót (rengeteg van, Pl FOXIT, vagy a legtöbb Office alkalmazás is tud PDF-et olvasni)
2015. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Neuhauser László ***** válasza:

Ezt akarod letölteni?


Rick Riordan - A villámtolvaj - Percy Jackson és az olimposziak


Kiadás dátuma: 2008

Formátum: pdf


Rick Riordan, a szerző a legújabb amerikai Rowling. Eredeti, friss hang jellemzi - óriási a sikere! A regény alapja a legrégebben futó, legnépszerűbb, legelevenebb szappanopera, a görög mitológia. Mindez vagánysággal, egy "problémás" fiú küldetésével fűszerezve. A tizenkét éves Percy Jacksont eltanácsolják az iskolából. Megint. Bármennyire igyekszik, úgy tűnik, képtelen távol tartani magától a bajt. De tényleg szó nélkül végig kell néznie, ahogy egy kötekedő kölyök molesztálja a legjobb barátját? Tényleg nem szabad megvédenie magát az algebratanárnővel szemben, amikor az szörnyeteggé változik és meg akarja ölni?

2015. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen azt szeretném :)
2015. aug. 29. 00:16
 4/4 Neuhauser László ***** válasza:
Ha a PDF olvasás megy a telón, akkor írj privátot és megdoblak a könyvvel
2015. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!