Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy okostelót akkor...

Ha veszek egy okostelót akkor wifin keresztül autómatikusan fog jönni google facebook youtube stb?

Figyelt kérdés
Legyen az androidos vagy windowsos, mármint hogy le kell töltenem bármit vagy ezek már alapból rajta lesznek? Bocsesz a hü.lye kérdésért de nem értek hozzá.
2015. aug. 29. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajta, csak be kell kapcsolni.
2015. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Intezheted ezeket mobilon netrol, v kulon letoltheto appokon keresztul is.
2015. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azt se vágom mik ezek ez aplikációk. Mármint hallottam meg tudom hogy léteznek de hogy egyszerű konyhanyelven mit jelent az aplikáció vagy alkalmazás lövésem sincs. Gondolom olyan mint ha pl a gépre letöltök egy wordöt?

De ha mégse akkor megköszönném ha leírja valaki

2015. aug. 29. 18:27
 4/7 anonim válasza:
Ba androidos akkor a YouTube és a Google alapból rajta van, a Facebook-ot meg a Play Áruház (Google Play/ Play Store/ Play áruház) nevű programban töltheted le... Valamint zenét, könyvet és játékot is letölthetsz az alkalmazásokon kívül ;) Remélem segítettem.
2015. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, programokat jelentenek tulajdonképpen.

Tölthetsz le újságot, könyvet is.

Játékot meg egyéb programokat, mittudomén, felük értelmetlen vagy rosszul megírt. Van pl zseblámpa, amivel a vakut bekapcsolhatod, vagy futáshoz km számláló, ami útvonaladat nézi ( a bekapcsolt műholdon át)...stb...

2015. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Alkalmazás = Programok , pl.: Facebook, GPS navigáció, Zseblámpa, Viber, ilyesmik.. Nem teljesen értem a kérdésed. :/ ₩¥Г₹₪
2015. aug. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy kérdező nem ért a telefonhoz tökre érthető.

Az már nem, hogy valaki emiatt és ezt nem érti meg

2015. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!