Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos készüléken miért...

Androidos készüléken miért nincsen hang?

Figyelt kérdés
Van egy bizonyos tablet amelyen a zenének,videónak,játéknak nincsen hangja,de a riasztó vagy a külömböző hangeffektusok jól működnek.Fülhallgatóval minden jól működik.Próbáltam a hangbeállításoknál,minden fel van húzva maximumra.Mi lehet a gond?Köszönöm előre.

2015. aug. 31. 15:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Miután itt feltettem a kérdést,eszembe jutott,hogy egyszer valaki azt mondta,hogy egy újra indítás sokszor csodákat tud művelni.Azt nem tudom,hogy csoda történt-e,de újra indítottam és "voálá",minden tökéletesen működik.Gondoltam kiírom ide a tapasztalatomat,hátha ezzel másnak is segíthetek.
2015. aug. 31. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!