Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet a lehető legolcsóbb...

Hol lehet a lehető legolcsóbb módon megvenni az Iphone 6-ot? Vagy várjak még vele?

Figyelt kérdés
A Sony SP-m már nagyon le van használódva és elegem lett a szenvedéssel az Androidnál, úgyhogy szívesen vennék egy Iphone 6-ot, kipróbálni, nagyon sok pozitív dolgot hallottam róla. Szüleim azt mondták, ha összedolgozom magamnak akkor megengedik hogy megvegyem, de lehetőleg minél olcsóbban szeretném beszerezni, még jobb lenne kamatmentes részletre. Csak ugye nehéz megtalálni 200-180 ezer alatt, szolgáltatónal is egy vagyont elkérnek érte... Vagy szerintetek várjak egy-két hónapot, míg kijön a 6S és lejjebb megy a 6 ára? Segítsetek!

2015. aug. 31. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ne akarj olyat, amire nincs meg a pénz. vegyél egy 5-öt például próbának, még az is eléggé megállja a helyét, esetleg egy 5S-t, ha belefér.


egy 6 legolcsóbb ára körülbelül 160-170ezer Ft körül mozog, azonban én például úgy használom, hogy már a 16 gigás változat szűkös, de nyilván ilyen drága telefonnál az ember nem csak csodálni és villogni veszi, hanem használja is széleskörben, tehát én eleve a 64 gigás modellt ajánlanám, ami megintcsak messzebb van az olcsótól.

de persze te döntésed, kb. ez a 160ezer a legalja, ami még megbízhatónak számító forrás, lényeg, hogy gyári garancia járjon hozzá, ne bolti.

2015. aug. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy iPhone 5S-el jobban jársz, sokkal szebb.
2015. szept. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de az az igazság, hogy az én nagy kezemnek picit kicsi az 5S, a mostani Sony-t tökéletesen átérem, szinte akkora mint az I6.
2015. szept. 1. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!