Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia SP telefonom nem...

Snyi683 kérdése:

Sony Xperia SP telefonom nem jó miért lehet?

Figyelt kérdés
Hello az lenne a gondom hogy 2 napja gépen keresztül frisitettem a sony xperia sp telefonomat azóta csinált olyanokat hogy kikapcsolot magától lefagyott Most úgy voltam vele hát próbaszerencse mondom megpróbálom mégegyszer gépen keresztül le frisiteni azóta ha rádugom a kábelt a telefonra akkor esönek pirosan majd sárgán és végül zölden világit alul a led az úgynevezett Storage-ba meg nem tudok bemmeni se hogy pl egy Recoveryt rakja rá néztem sok videót de nem tudtam meg belölük semmit ha SD-Kártyára húzóm a Recoveryt meg a dolgokat akkor müködhet??

2015. aug. 31. 18:40
 1/3 anonim válasza:
Helló!nekem is volt hasonló gondom csak nem pont ezzel a modellel. Szerintem ne próbálgatsd videók után helyreállítani a teló inkább vidd be szervízbe! Ha van rá gari akkor ugyanis van ráesély hogy azt mondják nem megfelelően használtad.-persze ezt arra az estre ha véletlenül mégjobban elrontod Tapasztalatbol mondom.
2015. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Voltam ma bent vele azt mondták nem tudnak neki mit csinálni :/ mondtam neki hogy Sony Compaional le Frissitetem erre nem mondott semmit
2015. szept. 1. 16:27
 3/3 anonim válasza:

Én csak is MOBILINTERNET segítségével frissítem az Androidot.

Telefonom: SONY Xperia E4

Legközelebb te is így tedd, feltéve, ha van a telefonodon Mobilinternet előfizetés, akkor NE gépen keresztül frissítsd, hanem közvetlenül telefonon!

2015. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!