Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek? Vigye...

Milyen telefont vegyek? Vigye a netet rendesen, apróbb, bolond játékok elmenjenek rajta, legyen egy tűrhető kamerája, és sokáig bírja a töltést? Androidost.

Figyelt kérdés
Csak alap mobilnetet aarok, hogy messengerezni tudjak. Fényképet csináljon tűrhetőt, kb ha egy A4-es lapot lefényképezek, azt ki tudjam olvasni. Meg lehetőleg bírjon 2-3-4 napot. (persze minimális használattal, nem nyomkodom állandóan) és az se hátrány, ha egy kicsit bírja az eséseket. És max 40-50 ezerig.
2015. szept. 1. 14:56
 1/1 anonim válasza:
Én az lg l90-et tudom ajánlani. erős aku , processzor , ja és jó kamera. a videó kamerája is szép. az előlapi az borzalmas de te gondolom azt nem fogod nagyon használni. Az is baja hogy nagyon nem érzékeli az ujjamat. (nyáron) de nem vészes. a vauja szerintem türhető ja és talán még az baj hogy nem 4g-s hanem 3g.de az már részletkérdés . több áron is van én személy szerint 45 000 - 50 000 között vettem.
2015. szept. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!