Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ipad minibe azt irja hogy...

Az ipad minibe azt irja hogy nanó Sim kártyát ha beleteszem. Na akkor telefonálni is lehet vele?

Figyelt kérdés
[link]

#Moboltelefon.
2015. szept. 2. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
3 alkalommal futottam neki, de nem tudtam értelmezni.
2015. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is. Azért írtam ki. De hátha van valakinek ilyen.
2015. szept. 2. 18:14
 3/9 anonim ***** válasza:
dehogy lehet...mobilnetnek van a sim kártya hely.
2015. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ez így van ?! akkor nem egy nagy durranás. Két lehetőségem van ? Vagy át teszem a telóból és addig nem hívok, nem hívnak mig netezek. Vagy veszek pluszba egy kártyát. Az egyik rohadt szar megoldás, a másik is csak még drága is. Ha ilyen.
2015. szept. 3. 07:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen lenne az iPad ? Ez így egy kalap szar. Na ilyet se kell akkor venni. Marad a Sim kártyás tablet.
2015. szept. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha te egy ekkora eszközt a füledhez tartva akarsz használni, akkor hajrá...:D nem értem, mi ebben a meglepő...egy tablet nem arra van tervezve, hogy telefonáljanak vele. ettől függetlenül pedig Facetime-ozni, és egyéb netes hívásokat ugyanúgy tudsz rajta bonyolítani...
2015. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért vannak más megoldások is. Nem tudom hallottál már a bluetoth headszettről.???? Képzeld el nem kell a fülhöz tartani. De még azt is leírom neked hogy a mobilnethez is kell a Sim. Na most igy akkor plusz telefont is, plusz még egy Sim kártyát is vinni kell. Ez szerintem elég primitív megoldás.
2015. szept. 3. 18:59
 8/9 anonim ***** válasza:

hát ez ilyen, de ugyanezt meg tudod csinálni telefonról is, a netet megosztva. tehát nem vagy rákényszerítve arra, hogy vegyél egy LTE+wifis tabletet, ha gondot okoz a plusz egy sim kártya.


erre vannak külön csomagok is, olcsóbban több adatforgalommal. aki mindenképpen ki akarja használni(persze főleg nem itthon, hanem mondjuk nyugatabbra), azoknál teljesen alap dolog az, hogy nem egy előfizetésük van.

üzletemberek is több telefonnal járkálnak, az sem praktikus, mégis ezt csinálják, mert azért a dual sim-es telefonok sem 100%-osak nekik.

2015. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz. De én se nem nyugatabbra vagyok, se nem üzletember vagyok. De még csak nem is akarok több előfizetést, meg több telefont. Meg eddig is egy két Sim-es tabletem volt, van. WayteQ . Csak leesett és megvan rendelve a kijelző és közbe itt nézelődtem hátha van jó megoldás. Egy telefon, tablet , gps egybe. Plusz egy bluetoth headset és kész.
2015. szept. 4. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!