Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezekre alkalmas telefon az...

Ezekre alkalmas telefon az iPhone 4S 8gb?

Figyelt kérdés

Mit csinálnék vele:

-telefonálás (noshitsherlock)

-játékok

-instagram, facebook (chat is), netezés, snapchat

-fényképezés, videózás


Stabil telefon? Nem szokott fagyogatni? Érdemes megvenni?


2015. szept. 2. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1. de, már lassú, akadozik...

2. ezekre lehet, hogy elég, de te most kidobnál egy rakat pénzt egy elavult telefonra kvázi azért, mert ájfon?


ezekre egy nokia lumia 535 is alkalmas...csak 30-40ezerrel olcsóbb.

2015. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
neem, nem a márka miatt, hanem mert erre van keret. Egyébként havi 3ezer forint lenne, nem egy horribilis összeg.
2015. szept. 2. 22:40
 3/4 anonim válasza:

én meg még mindig úgy gondolom, hogy az EGYETLEN értékelhető telefon az iPhone

mindegy, hogy hány akkor is az

tehát ezekre mind alkalmas

2015. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

öcsémnek is 4S van, igaz 32 gigás, de elég gáz már...én 5S-t használok...lehet, hogy drágább, de azon legalább még jó darabig nem fogom azt érezni, hogy nyűg használni.

k_rvajó rendszer az iOS, de ez már kb. közelít ahhoz, amikor valaki megveszi a legolcsóbb samsungot, és aztán elkezdi az androidot ócsárolni, hogy milyen szar.

én minimum egy 5/5C-nél kezdeném.

2015. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!