Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom kideríteni, hogy...

Hogyan tudom kideríteni, hogy a céges telefonomhoz milyen mobilnet kapcsolat jár?

Figyelt kérdés

Nokia Internetképes, de nem okos telefonom van. Ma vettem észre, hogy tökéletesen, gyorsan működik rajta a Youtube mobilnetes hozzáféréssel. Egy kollégámnak viszont nem működik. 1 hónapja kérettem rá netet, de akkor nem engedték, mert azt mondták akkor másnak is engedélyezni kellene. Arra gondoltam, hogy lehet, hogy akkor mégis megigényelték. Rákérdezni nem merek, mert félek, hogy letiltják.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy mekkor adatforgalom járhat hozzá?


2015. szept. 4. 16:41
 1/1 anonim ***** válasza:

"Rákérdezni nem merek, mert félek, hogy letiltják"


Hát ez így erősen "röhög a vakbelem" kategória :) A lényeg, hogy van egy kapcsolattartó a cégednél, aki intézi a flottás ügyeket. Tőle megkérdezed, mi van.

2015. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!