Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok Androidra ingyenes...

Tudtok Androidra ingyenes GPS-t, nem baj ha kell aktív mobilnet kapcsolat!?

Figyelt kérdés
Sony Z1-re kellene, jó lenne ha támogatná az 1920x1080-as felbontást a program.

2015. febr. 9. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A telefonodban van kétnormás helymeghatározó modul (GPS és GLONASS), neked ehhez navigációs szoftver kell.

Androidon talán alapból ott van a google térkép, de a waze is ingyen letölthető. Utóbbinak főleg Pesten veheted hasznát a megosztott adatok miatt (torlódás, baleset, terelés, rendőr stb.)

2015. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Túl korán nyomtam entert.

A waze bárhol használható természetesen, csak többlet tudása ott jön ki leginkább, ahol sokan használják.

2015. febr. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Google Mapsnél nem igazán van jobb.
2015. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Wadmalac ***** válasza:
43%

be-on-road.


A magyar utca-adatbázisa hagy kívánni valót maga után ,de amúgy egész jó.

2015. febr. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Wadmalac nevű felhasználó válasza:


be-on-road.


A magyar utca-adatbázisa hagy kívánni valót maga után ,de amúgy egész jó."


Tehát használhatatlan.

2015. febr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bp1985 ***** válasza:
Google Maps. Be on road 20 perc után törlésre került., annyira jó.
2015. febr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:
46%

"Tehát használhatatlan."

Akkor mindegyik az, mert tökéletes nincs.

Ez konkrétan a mi utcánkat nem ismeri egy hatodrangú faluban. Budapesten belül pl. nem láttam hiányosságát.

Én főként az IGO-t használom, de ez javasol sávhasználatot is, jól működik a dugó-előrejelzése, aktív és jó traffi-infót ad (és te is tudsz adni), szóval van olyan, ami ebben jobb.

Így a használhatatlan jelző ugyanúgy nem igaz, mint ahogy az ilyen kategorikus vélemények hamisak szoktak lenni.

2015. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

#7


Nem én írtam, hogy használhatatlan, de ha egy GPS-re azt írod, hogy hagy kívánni valót maga után, az általában azt jelenti, hogy messze van a tökéletestől.


Egyetértek, tökéletes nincs, Google Maps sem az, de arra még sosem olvastam, hogy hagy kívánni valót maga után, mert azt leginkább csak a nem rossz alkalmazásokra írják, de a Google Maps kifejezetten jó. Persze kisebb falvaknak lehet ez sem ismeri az összes utcáját, de kétlem, hogy lenne olyan alkalmazás, ami több utcát ismer, mint a Maps.

2015. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:

Én is jócskán mondjuk az IGO mögé sorolom általános használatban, de van, amikor ez praktikusabbnak tűnik, sokszor pl. abban, hogy jóval frissebb térképeket találok hozzá. Én például a Google térképét gyalogos városi navigálásra ideálisnak találtam, de szerintem autós navigációra csaknem teljesen alkalmatlan.

Nem véletlenül használom mindhármat, alkalmilag ezt vagy azt, kiegészítik egymást.

Még a pda-s időszakban erdei kirándulásra, turistautakra remek volt a Russa, nem tudom, van-e androidos utóda.

2015. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Wadmalac! Olyan helyen dolgozom, hogy nyugodtan szidhatnám a Google Maps-ot, mert ellenünk dolgozik. Mi pénzért árusítunk GPS-t. nyugodtan ki merem jelenteni, hogy semmiben nem marad el a profi cuccoktól.

Nem tudom, miért nem lenne alkalmas autós navigációhoz. Jó sávinfó nincs, de az útvonaltervezője jó, ha a telefonban lévő modul jó, akkor nagyon pontos is térképen, hangban.

És ingyen van!

2015. febr. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!