Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan aki már vásárolt...

Van olyan aki már vásárolt eBayen iPhone 5/6-hoz Lightning kábelt?

Figyelt kérdés
Ha igen, bevált? Tudna ajánlani bevált eladót?

2015. szept. 4. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem érdemes vele bajlódni, sok ilyen kábelem van itthon, mondjuk vegyük 10es arányban: ha 10et rendelsz, abból 2 eleve nem fog csatlakozni, 5 fog csatlakozni, de abból 4-5 használat után vagy a kezedben szakad szét vagy a telefonban marad a vége, vagy a gépben, 2-nél kb 3 hónap használat után szaggatni fogja a telefon szinkronizálását és le-fel fog ugrálni, ha azzal töltöd, 90%-ukkal nem fogod tudni megbízhatóan kezelni az érintőpanelt, mert máshol fogja érzékelni mint ahogy érinted de amint eltávolítod, megjavul, van, hogy meg sem érkezik, és kb 1 lesz jó, ami ki is bírja egy ideig, de arra sem kötnék életbiztosítást.

Mondom ezt úgy, hogy kb 5-6 éve vásárolok ebayről és rájöttem, ilyen apróbbnak látszó (és olcsó) dolgokra szórtam sok-sok pénzt, most vettem gyári kábelt, online rendeltem magyar boltból (nem a T-home-tól mert ott 1-2000-rel is drágább) és ez is utángyártott és ugyanúgy működik mint az eredetivel. Kivágtam az összes gagyit. Ezt még lehet rángatni is :) ez előny, ha pl nincs 1-1 plusz perced arra hogy húzkodd kifelé a legfinomabb sebészi mozdulatokkal a végét a kábelnek. Mert egy óvatlan mozdulat és megtörik a vezeték.

Nem biztos hogy látszik egyből, de lehet majd tapasztalni... De ha veszel, remélem azért szerencséd lesz.

2015. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) még jó, hogy feltettem a kérdést, mert különben már rendeltem is volna :)

De most hardverapron találtam OEM darabokat pár ezerért, azért azok megbízhatóbbak.

2015. szept. 4. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

nem akarok reklámozni, de az energizer kábel kb 5ezer, és kompatibilis (nem csak fiziklisan) persze az eredeti ennél "picit" több.

Na azért nem történik katasztrófa, ha rendelsz ebayről, mert olcsók nagyon. Próbának megéri, 200-300ft-ért is vannak :) De ahogy elmondtam, kb 95%uk tényleg nem tartós. Sztem ebayen nem ilyeneket érdemes venni :)

2015. szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ebay-on nem vennék ilyeneket
2015. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!