Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia m4 aqva-nak mi...

A sony xperia m4 aqva-nak mi a problémája?

Figyelt kérdés
annyit tudok hogy a belső memoriája csak 8gb de azt lehet bővíteni ._. azon kívűlmég mi?

2015. szept. 5. 08:54
 1/5 A kérdező kommentje:
vagy ha nagyon rossz akkor mondanátok olyat ami 50ezer forint körüli és a mérete:5 ?
2015. szept. 5. 09:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után felforrósodik a hátulja...Mellesleg ez a telefon nem 50k körül van. :)
2015. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom :) de gondoltam ha ez jó akkor adok érte annyi pénzt :)
2015. szept. 5. 09:39
 4/5 A kérdező kommentje:
általába minden sonynál így van hogy felforrósodik :)
2015. szept. 5. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Tapasztalatból nem ajánlom. Xperia Z-m van 4g. 2ismerősömnek is van M4 aqua 4g. Én is gondolkodtam az m4-en, ugyanis tudtam volna 50%os árral kihozni. De a mostani Z-m csukott szemmel veri a majd 2-er jobbnak tartott M4 aquat. Pedig sonys vagyok,de nagyot csalódtam ebben a készülékben. Soha többé mást nem veszek csak Z-szériát.
2015. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!