Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a problémája a Sony...

Mi lehet a problémája a Sony Xperia Z1 telefonomnak? Mit tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia Z1 telefonom ami elméletileg vízálló ezért a haverokkal csináltunk pár képet a víz alatt, de lehet kicsit túlzásba vittük mivel a telefon több mint egy fél órát volt a víz alatt. Egy pár óra múlva pedig a érintőképernyő kezdett el "rosszalkodni". Először csak pár érintésnél akadozott, majd egy fél óra után már fel oldani se tudtam a telefonom, mivel az érintőképernyő használhatatlan. ( Ez mind egy nap leforgása alatt történt.)

2015. aug. 14. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:

-először is a Sony sehol nem írta, hogy vízálló..olvasd el az IP szabványt..

-aztán "kicsit túlzásba vittétek"...szintén el kell olvasni a telefonhoz adott kezelési könyvet..


marad az asztalfiók emlékek része..vagy kuka.

nekem is Z1 van, de meg sem próbáltam, hogy port, vagy a freccsenő vizet bírja e?


még a töltést is dokkolóval csinálom..


szóval ezt bebuktad.

2015. aug. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kössz, hogy ilyen együtt érző vagy xd
2015. aug. 15. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!