Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használtan IPhone 5-öt...

Megéri használtan IPhone 5-öt venni?

Figyelt kérdés
Főleg az lenne fontos, hogy sokáig jól működjön, nem használnám sok mindenre ( csak telefonálás, SMS, fotók...stb) Érdekel a véleményetek

2015. szept. 5. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
4%
Nem éri meg vagyis csak telefonálásra 2 évig. Aki eladja arra hogy megvegyék annak már tönkre van menve. Inkább vegyél ÚJ iPhone 6plussz ot.
2015. szept. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Csak telefonálásra?? -_- Ha csak ennyi, akkor vegyél egy olcsó androidos telefont... Már ha létszükséglet az érintőképernyő.. Ha gyakran fotózol (de nem profi szinten), akkor ott már idegesítő lehet, hogy állandóan állítgatni kell a telefont... Akkor meg már inkább egy olcsóbb telefon + egy valamire való fényképezőgép..
2015. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak telefonálásra, meg fotózásra nem hiszem, hogy pont az 6+ lenne a legmegfelelőbb. Arra (meg még sok másra) az 5s is tökéletes.


Egyébként nem minden használt 5-ös van rossz állapotban, amit én adtam a húgomnak, az kifejezetten szép még, és teljesen jól működik.

2015. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmilyen telefon sem éri meg használtan.

És minek iPhone, ha csak telefonálnál?

Szerintem vegyél egy újat, tök jókat lehet venni sokkal olcsóbban, mint az iPhone.

2015. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
15%
Sehogy nem éri meg IPhone-t venni!!
2015. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, egyébként IPhone 6 pluszt biztos nem vennék, most viszont ,,olcsó androidos telóm" van és hááát pont ezt szeretném elkerülni
2015. szept. 5. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

a sok hozzáértő inkább vesz újonnan olcsó kínai telefont, mert az a menő manapság...XD


ha valaki egy kicsit is ért a dolgokhoz, és az új árához képest olcsóbban meg tud venni egy használt telefont, akár csak egy kisebb problémával, akkor máris megérte...nem tudom, minek állítják itt az ellenkezőjét.


én kb. 2005 óta csak használt telefont vettem, és semelyikkel sem volt óriási gondom. iPhone-okkal meg főleg nem. volt régebben egy 32 gigás 4S-em. akksit kellett benne cseréltetni, mert az haldoklott, 5ezerbe került, és lett egy makulátlan, teljesen újnak mondható 4S-em...mégsem költöttem rá az akkori új árát, ami olyan 120-150 volt, csak 55-öt az akksicserével...rá 1 évre meg eladtam 60ért...biztos én jártam rosszul a használt telóval...:D

most egy 5S-em van, szintén áron alul vettem, és azon kívül, hogy a keret tetején nem túl esztétikus(vettem egy alumínium bumpert rá, és kész), semmi baja nincs.

ezen is jelenleg nyerhetnék, ha eladnám, de ezen nem is gondolkozok még legalább 1-2 évig.


5-tel is ugyanez a helyzet. ritka dolog az akksin kívül, ha bármi elromlik az iPhone-on minden ok nélkül.

ha ott is kapsz egyet 60-65 körül, és ki kell cseréltetni az akksit, még mindig jó áron van egy teljesen használható telefonod.


arra persze én sem költenék ennyit, hogy csak telefonáljak és sms-ezzek, de ha neked megér ennyit, akkor magában a telefonban nem fogsz csalódni még használtan sem.

2015. szept. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne vegyél már iphonet.Inkább samsungot javaslok.s4et
2015. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ipon 5 vs samsung s4. Ez most vicc? i>s

Egyébként komoly használatra már nem éri meg, mert kezd elavulni. Valamint sms-re is felesleges megvenni. Persze ki tudna szolgálni, de ezeket a dolgokat egy buta teló is tudja. Max a fotót nem.

2015. szept. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem "megéri-nem éri" kérdése, ha nincs pénz újra, akkor marad a használt.

Az emberek általában nem azért adják el, mert hibás vagy tönkre ment, hanem mert ki jött az új modell és szeretnének lépést tartani. Az iPhone-vásárlók jellemzően ezt meg is tehetik.

Szerintem nem kell félni a használttól. Persze ne aluljáróban vedd a cigányoktól, hanem normális helyen, ahol nem vernek át. Vaterán is csomó korrekt használt telefonos hirdet, némelyik még garanciával is, (az más kérdés, hogy ez mennyire érvényesíthető...).

2015. szept. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!