Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem a jó a tok a telefon...

Miért nem a jó a tok a telefonomra? (Iphone)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Iphone 4s-em és rendeltem ebayről egy tokot rá. Régebben is rendeltem elég sok tokot, de ami most jött annál valami fura volt. Kibontottam rá szerettem volna tenni a tokot és nem passzolt vele. Az egyik sarka nem akart sehogy sem rápattanni. Hiába nyomtam fel olyan erősen, ahogyan csak tudtam mégis lecsúszott róla. Mondom jó, akkor ez kuka. Levettem a tokot és láttam a telefonom hátlapja el van törve (mert ugyebár üveg a hátlapja). Annyira nem izgat, csak zavar, hogy miért nem passzol rá a tok. Összehasonlítottam a többi tokommal is és semmi eltérés sincsen. Nincsen meghajolva sem és még a sarkak hossza is megegyezik. Miért nem passzol akkor a telefonommal? Előre köszönöm!

2015. szept. 5. 12:55
 1/1 anonim válasza:
jártam már így, én sem értettem
2015. szept. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!