Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy iPhone 4s vagy egy 5c-t...

Egy iPhone 4s vagy egy 5c-t érné meg jobban venni, mert az igaz, hogy az iPhone 5c sokkal jobb és többet tud mint a 4s, de az elég vékony könnyen törik. A 4s viszont vastag és nehezebben törik. Mi érné meg jobban?

Figyelt kérdés
IPhone 5 v 5s nem érdekel.

2015. szept. 5. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
törni veszed?
2015. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem,de ha leejtem akkor jobban törik.És nem ez a kérdés.
2015. szept. 5. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább samsung s4
2015. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké de az iphone-k közül melyik a jobb?
2015. szept. 5. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a 4S is törik, ha úgy ejted le...ne ez alapján válassz már telefont könyörgöm...
2015. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinézetre 4s, minden más miatt az 5c. Sokkal jobb hardver, iOS9 még "vígan" el fog rajta futni. A 4s hiába vastag, az üveg miatt sérülékeny az is, ha ejted (nekem első héten sikerült kb. 30 centiről parkettára ejteni, és kapott az üveg sarka belőle... nem repedt meg szerencsére, csak egy kis darab egyszerűen letört belőle (ha eladáskor nem mutatom meg, észre sem vették volna).
2015. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Jobban törik. És ez nem kérdés"


Elég érdekes logika, hogy valami csak azért törik jobban mert vékonyabb. Akkor egy acél lap eltörik ha leejtem de egy váza nem?

Kb ez a logika, mert a 4S és az 5C se ugyanolyan anyagból van.

A 4S hátul is üveg, bár amikor én használtam még anno nekem nem sikerült, de sok ismerősömnek simán összetört a hátsó üveg miután elejtették. Az 5C egy kemény műanyag, nem tud úgy megrepedni mint a 4S üvege.

2015. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,azt hiszem megvan a választásom.:)
2015. szept. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!