Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális, hogy ilyen gyorsan...

Normális, hogy ilyen gyorsan merül egy új telefon? Lumia 535

Figyelt kérdés
Levettem töltőről kb 3-4 percet nyomkodtam utána letettem. Most negyed óra után megnéztem és 95%-on van az aksi.

2015. szept. 6. 11:19
 1/3 AmyChan válasza:
Igazából attól függ hogy milyen az akkuja.A nagyon új telefokba bele van építve az akku ami ha elromlik szervízbe kell vinni,de ha kivehetős az akku akkor ki lehet cserélni egy újjal.Bár az is lehet hogy valahonnan felszedtél egy vírust...de hát meg kell kérdezni egy olyan okos embert aki ért hozzá. 😉
2015. szept. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az 535 egy elég új telefon, nem hiszem, hogy a aksival van a gond.


Ez a merülési ütem lehet normális, sok mindentől függ. Például ha be van kapcsolva minden a telefonon (wifi, gps, bluetooth), és közben számtalan olyan app fut, ami a háttérben folyamatosan frissítget (a FB elég sokat fogyaszt, de a mindenféle időjárás, hírek, stb frissítő appok is), akkor simán még ennél gyorsabban is merülhet a telefon



Nézd meg a "battery saver" alkalmazásban (a beállításoknál találod), hogy milyen volt az energia felhasználásod, mi fogyasztott sokat.

2015. szept. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális. Nekem Lumia 530-as van és általában naponta kelfeltölteni az akksit. (Különben virus nem lehet,mert a Windows Phonra nincs virus,ill.a rendszer zárt)
2015. szept. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!