Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok hívást indítan...

Miért nem tudok hívást indítani/fogadni?

Figyelt kérdés
Új Huawei p8 Lite telefonomon, bejövő hívás esetén ha nem veszem fel, 5mp múlva kiírja, hogy a hívás megszakadt, de ha felveszem, akkor is ezt írja. Illetve ha hívok valakit, akkor is tárcsázza, de a hívott személynek nem csöng ki, és 5mp után a tárcsázás közben kiírja nekem, hogy a hívás megszakadt. Telekomos előfizetésemmel szerintem nincs probléma, eddig is ezt a sim kártyát használtam az előző telefonomban, ott nem jelentkezett ez a probléma. Ha újraindítom a telefont, akkor 3-4 hívást tudok indítani/fogadni és utána ugyanez előjön. MI AZ OKA??? NAGYON ZAVARÓ!

2015. szept. 7. 16:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Még annyi érdekesség, hogy amikor ez a probléma fennáll, akkor ettől függetlenül a 3g jó, illetve az sms küldés/fogadás is megy
2015. szept. 7. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!