Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen telefon?

Létezik ilyen telefon?

Figyelt kérdés
Új telefont szeretnék venni és kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy van-e az igényeimnek megfelelő telefon. Szóval amit szeretnék egy olyan teló, aminek stabil rendszere van olyan támogatással, amivel 2-3 év után is tudom használni az telefont. Erős aksival, hogy 4-5 órányi használat után ne merüljön le és erős vagy kimagasló fényképezési és videózási lehetőségekkel, ami egy kompakt gépet ki tudna váltani. Létezik ilyen?

2015. szept. 8. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Ezt kb az összes telefon csúcskategóriás készülékei tudják , ugyh nyisd ki a pénztárcádat ha ilyenre vágysz
2015. szept. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármelyik újabb lumia.

Én konkrétan a 640ről tudok nyilatkozni. A Microsoft évek múlva is foglalkozni a rendszerével ez egyértelmű. Nagyon jó képet csinál pedig az ára alapján alsóbb kategóriába sorolják, egy drágább készülék pedig sztem bőven kiolt egy jó digit gépet is.

Éjszakára szoktam csak töltőre tenni,akkor se teljesen lemerülve pedig jóformán nem tudom hogy néz ki a tárolási képernyő mert egész nap netezek, fényképezek,játszok rajta.


Nem fagy le, nem akadozik. Pörög, szépen teszi a dolgát.

2015. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sony Xperia Z2 - legolcsóbban ez felelne meg szerintem az elvárásaidnak: alapban ugyan csak 4.4 KitKat van rajta, de frissíthető nem csak az 5.0-s, hanem az 5.1-es verziójú Lollipop-ra is, így pár évig biztosan támogatott lesz, ezen kívül hardveresen is bivalyerős!

A kamerája nem csak hogy 20.7 MP felbontású, amire nagyon sok kompakt gép képes, de ráadásul tűéles képeket csinál, ilyen éles képeket nem sok telefon kamerájával lehet csinálni, nézd csak meg a tesztfotókat a mobilarénában! Ez mellett pedig a Full HD videókat is 60 fps sebességgel rögzíti.

Mondanám még a Samsung Galaxy K Zoom-ot, ami pedig 10x optikai zoom-ra is képes, de annak meg nem ilyen jó a képminősége, és a Samsungok amúgy sem szoktak sokáig kapni frissítést (kivéve S4), úgyhogy szerintem felejtős.

Szóval szerintem Sony Xperia Z2

2015. szept. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lumia 930
2015. szept. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!