Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Családi szolgáltatás "kiiktatá...

Családi szolgáltatás "kiiktatása" Microsoft Lumia 640-en?

Figyelt kérdés

Már alapból volt egy Microsoft fiókom, mert előbb Laptopon kellett, most ugyanazt használtam fel a Lumia 640-en is. Mivel kb. még 1 hónap mire betöltöm a 18-at, így nem enged semmit letölteni, a Családi szolgáltatás miatt. Annyit már beállítottam, hogy gépen beléptem a Microsoft fiókba, és a születési évemet átállítottam eggyel előrébb, viszont így sem engedi, újra is indítottam a telefont már... 😕

Tudnátok segíteni?



2015. szept. 8. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy így nem lehet megoldani. Túl egyszerű lenne...


Valószínűleg az az egyetlen megoldás, ha nyomsz egy hard resetet (gyári visszaállítás, Beállítások - Névjegyből érhető el), és regisztrálsz egy új fiókot, legalább 18 éves születési dátummal.

2015. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!