Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kapcsolódik USB-ként...

István a király1999 kérdése:

Miért nem kapcsolódik USB-ként a számítógéphez, a Samsung Galaxy s6-om?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vettem kéztől egy Galaxy S6 készüléket.semmibaja nem volt egy 2-3 hétig ,aztán azt vettem észre,hogy amikor rádugom a gyári GYors töltőjére nem írta ki hogy gyors töltés,hanem csak annyit irt ki ,hogy vezetékes töltőhöz van csatlakoztatva.de ez még nem is lenne baj,de néha tölti néha nem ilyen 20 másodpercenként tölti aztán nem,meg valamikor behoz egy fekete képernyőt egy X -el a kijelző sarkán,ilyenkor muszály vagyok újra indítani a telefont mert nem csinál semmit ,hiába nyomok rá az X-re vagyis a kilépésre.

Aztán megpróbáltam rácsatlakoztatni a számítógépre és ott is csak vezetékes töltést irt ki,így nem is tudtam leszedni róla az adatokat.

Ezek után meg próbáltam resetelni ,és ugyan úgy semmi nem változott.

HA VALAKI TUDNA SEGÍTENI,AZT NAGYON MEGKÖSZÖNNÉM



2015. szept. 8. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Knox mennyi? Rootolt a telefon? Ha már ilyen ismeretlen ablakokat hoz fel, az szívás. Valószínűleg átvertek téged, keresd meg az eladót és beszéld meg vele.
2015. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!