Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri iphone 5c t vásárolni...

Puklér bálint kérdése:

Megéri iphone 5c t vásárolni sok mindenben különbözik az 5s től?

Figyelt kérdés

2015. szept. 9. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
5c olyan mint az 5 csak műanyagban,újabb és egy kicsivel nagyobb az aksija
2015. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdező az 5c és az 5s közötti különbségeket kérdezi. Az pedig nem merül ki a műanyag kivitelben, az 5s alapvetően gyorsabb (én mondjuk ezt nem vettem észre, de elhiszem), jobb a vaku (ezt észrevettem), és van ujjlenyomat érzékelője (ami nagyon jó dolog). Tud lassított felvételeket csinálni (szintén jópofa), és a sorozatfelvételek is jobban működnek, ha pl. kisgyereket akarsz fotózni (azt nem lehetséges másképp') :-)


Szóval igen, elég sokmindenben különbözik, nagyobb fejlesztés volt szerintem, mint a 6/6s most.

2015. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is 5s és 5c között variáltam mikor telefont vásároltam még márciusban és 5s mellett döntöttem. Lehet hogy az 5c olcsóbb de összehasonlítás során 100%ra látod hogy az 5s jobb. Mindent tekintve. Mellesleg szerintem szebb is. :) Ha meg telefont veszel és ezt minden bizonnyal hosszútávra az a annyi amennyi ezer forint különbség már ne legyen döntő szempont. Gyűjtsd össze , szedd össze 5s re mert szerintem megéri. :)
2015. szept. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!