Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak...

Pinkgepard kérdése:

Mi lehet a baja a telefonomnak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám lenne hogy: drága windows phone telefonommal gond van... nokia lumia 520.

láttam neten h van rá win 10, én okos kis fejemmel gondoltam milyen jóóó lesz

hát nekem elkezdte szoftvert frissíteni a drága.... semmi hack semmi.... ugyanúgy mint mikor a 8-at meg a 8.1et tette.

és csinálta... ez este volt....

aztán azóta annyit csinál csak: h zizzzzz nokia felirat, témobil felirat. aztán szépen dolgozik a két kis kerék ami ilyenkor szokott.. és 5 mp után újrakezdi

na a kérdés h h a ***** tudok vele akármit kezdeni?

lumia recovery tool semmit nem csinál

hard resetet is próbáltam... semmi.... valaki valami ötlet?



2015. szept. 9. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csak nem regisztráltál az insider programba, akkor biztos, hogy nem tölthetted le a 10-es verziót, ami egyébként egy béta (tehát teszt verzió)


Esetleg miscorost fiókból próbálj meg vele valamit csinálni, talán vannak olyan lehetőségek, hogy legutóbbi biztonsági mentés betöltése, és az esetleg felülírja a telepítést, ha olyan nem lesz, akkor marad a szerviz, házilag már ne állj neki semminek, valószínűleg csak rontanál a helyzeten.

2015. szept. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Ugyanez volt, csak 435-el, indítsd el a recovery toolt, nyomd meg a nem érzékeli a telefonom(vagy ilyesmi) gombot, índítsd újra a telefont (bekapcs + hangerő le). Nekem így ment
2015. szept. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugye tudod hogy kell használni a kalapácsot?! hajrá! :D
2015. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!