Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Emelt díjas smseket vonnak le...

Emelt díjas smseket vonnak le havonta nem egyszer jogtalanul. Hogyan tudom megszüntetni?

Figyelt kérdés

Nem kattintottam sehová, nem regisztráltam sehová, 2 hónapja lett egy új előfizetésem, azóta van ez, kértem részletes számlakimutatást, 0690888404 a szám, amire smseket "küldök". Rákerestem erre a számra, és olvastam, hogy csalók, másokat is húztak le, de azt sehol sem találom, hogy hogyan tudom ezt megszüntetni. Tudna valaki segíteni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. szept. 9. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Küldd el a STOP szót az emelt díjas számra.


Másik opció: hívd fel az ügyfélszolgálatot.

2015. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Letiltatod az emelt díjas szolgáltatásodat.
2015. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Épp ezaz h nem tudok róla, hogy lenne bármilyen emeltdíjas szolgaltatasom, én semmit sem csináltam.

Ez a stop szó minden emeltdíjas számra vonatkozik?

2015. szept. 9. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
A STOP csak arra a számra vonatkozik, ahonnan kapod az sms-t.
2015. szept. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem kapok semmit csak magas telefonszámlákat, kértem részletes számlakimutatást, ahol az áll hogy én küldtem 1600 ftos smseket arra a szamra, pedig ma láttam először ezt.
2015. szept. 9. 22:13
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Többek között ezen az oldalon is erről a számról van szó.

2015. szept. 9. 22:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit töltöttél le, és honnan a telefonodra idáig?
2015. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem töltöttem le semmi kulonoset, messenger,skype, viber van rajta de az utóbbi kettőt nem is hasznalom. Meg ezek is már nagyon régóta rajta vannak, sim kártya lett csak cserelve. De a telekomnal le is van tiltva minden bejövő emeltdíjas dolog, tehát csak kifelé mehet.
2015. szept. 10. 00:18
 9/10 anonim ***** válasza:

Az új kártyáról is le van tiltva az emelt díjas ?

Felhívod az ügyfélszolgálatot , ez a megoldás.

2015. szept. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az említett emelt díjas számhoz tartozó ügyfélszolgálati szám: +36 1 888 6292


A 0690-es számról érkező számra válaszolj egy STOP szóval, illetve ha esetleg vodás vagy, akkor küldd el a 1270-re az EHT szót, ezzel letiltod az emelt díjas számokat.

2015. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!