Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Védelembe akarják venni a...

Védelembe akarják venni a lányomat jogtalanul, mit csináljak?

Figyelt kérdés
11 éves sajnos családok átmeneti otthonában élek vele,mert az albérletből el kellett jönnünk hirtelen.Azért akarják,mert járt pszichológushoz eddig,és kérdezték hogy akar e még járni és azt beszéltem meg a lányommal hogy szerintünk nincs szüksége.És ez lett a baj!!Úgy fogalmazták meg,hogy nem működök együtt a családgondozóval.Mondták,hogy járjunk család terápiára,és én járjak kismama klubba,(mert van egy babám is)először azt mondtam hogy jó,utána pedig mondtam hogy még sem szeretnénk.De nem tudtam hogy védelembe veszik ez miatt.És még hogy nem megy kirándulni sem,mikor a családgondozó megkérdezi!!!Azért nem ment,mert nem akart a lányom,és én ezt tiszteletben tartottam. Erre ők az mondták,hogy köteleztetnem kellett volna,mert akkor lettek volna új barátai!!!Ezek miatt veszik védelembe!Kérem,ha valaki ért hozzá,akkor írja meg hogy ez jogos?És ha nem akkor mit kell tennem?Amúgy az iskolában 4-es 5-ös tanuló,szorgalmas,szófogadó kislány.Semmi gond nincsen vele.

2015. jún. 23. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül? Védelembe vették?
2015. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,védelembe vették,csak azért mert nem járt pszihológushoz,ez van a papíron is.De még most sem jár mert nem intéznek semmit,hogy legyen hová járnia...Röhely az egész.És 4/5-ös tanuló,és még egyszer sem hiányzott az iskolából.
2015. dec. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!