Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő után tiltja le a...

Mennyi idő után tiltja le a hálózatról a telefont a telenor?

Figyelt kérdés

Telenoros számlám 2015 aug. 26-án lejárt. Ma kaptam egy SMS-t, hogy, "Kérjük lejárt eszköztartozását, fizesse ki 15 napon belül - ellenkező esetben hálózati tiltással látjuk el a készüléket. Üdvözlettel: Telenor"

Sajnos folyamatos csúszásba vagyok egy számlányival azaz az egyel korábbi számlát fizetem és nem az aktuálist és nem tudom most se ezt befizetni, csak a következő hónapban. Valóban ilyen rövid idő a türelmi idő a készülék részletnél?

Ha a készülék részletre azt a bizonyos 875Ft-ot (kicsit többet) beutalok akkor rendbe leszek?

Ugyanis a számlaelmaradásra 8-án kaptam egy 31 napos haladékot ami megszokott és így nem is volt eddig gond és most se lenne, mert az már jövő hó 9-10-e és akkor lesz fizu.



2015. szept. 10. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Valóban ilyen rövid. Ezeknek a pénzhajcsároknak minden sürgős, ha nem fizeted azonnal a lejárt múlt havi számládat pl. áramszolgáltatónak, vagy ezen a két héten belül, már kúrják is le az áramot, tehát valószínűsítem, hogy itt sincs másképp.


Persze, ha ők tartoznak neked, mert elb***tak valamit, akkor te bizonygassad mindenfélével és ha neked is van igazad, talán 2-3 hónapon belül visszautalják a pénzt. Milyen igazságos a rendszer.

2015. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!