Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6S vagy Sony Xperia Z5?

Iphone 6S vagy Sony Xperia Z5?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni a közeljövőben és ez a két készülék, amin gondolkodok. Kérlek segítsetek valami hasznos infóval. :) (Más telefonról is írhattok véleményeket, tapasztalatokat.) :)

2015. szept. 10. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nekem s5 van most de van ipad 3 am.


Szóval van tapasztalatom android és ios téren is.


Vannak hátrányok előnyök.....


De nekem a sonyval nincsennek jó emlékeim z2 sokszor felmelegedett és a z3 nál is ez volt és a z3+/z4 nél is. (Z2 telóm volt.)

És félő, hogy ez előjön megint + ez a 4ks kijelző fölösleges és nagyon fogja a készüléket majd :S


Iphon-nal szerintem jobban jársz ráadásul most már 2gb ramot kapott. És maradt a hd kijelző ami szerintem elegendő. De a teljesítmény megnőtt. Nekem a felülete nem tetszik így mobilban.


Én telefonoknál a samsungra,xiaomira esküdök. De tabletben csak ipadot vennék semmi mást.

2015. szept. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
6s, ez nem kérdés
2015. szept. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Z5.
2015. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Z5 megeszi reggelire az 6S-ot meg olcsóbb is lesz.
2015. szept. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minde kettő nagyon jó teló lesz ja és a Z5 premium rendelkezik 4K-s kijelzővel szóval marad a FullHD a Z5-nél na de a lényeg én is inkább Z5 jobb aksija van annyi túl sok különbség nincs ugyan olyan gyors lesz! De ez már te döntésed mind 2 nagyon jó!
2015. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Z5 öst szeretnem megvenni (ha lesz ra keret akkor a premiumot 5.5" snapdragon 820 procival)lenyegeben ugyan az mint a z3+ csak 4 k kijelző az mondjuk nem izgat de meg a 810 es procija 2 heatpipet kap amivel allitolag megoldjak a hőelvezetest jobban mint a z3+ ban , a z2 is azert melegszik mert van benne egy hűtőcső ami oldalra elvezeti a meleget sokan ezt nem tudjak es bevannak szarva, hogy jaj ez nagyon melegszik, amugy z5 valasztanam
2015. szept. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 4k hoz annyit, jigy azt csak a z5 premium kapja meg amelyik 5,5" kijelzővel lesz felszerelve
2015. szept. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia,èn is pont ezek között vacilálok..:D

Szerintem a sony azerr mert jobb a kijelzője,viszont túl kocka alakú,ès hamar felmelegszik de nagyon!az iphone csak azert "rossz"mert nem kompatibilis más telefonnal,viszont rengetek tok van rá mindenhol,volt már 4-es iphoneom,semmi baja nem volt,pedig csak "orokoltem"...volt új sonym,és mindig lefagyott...szval sztem iphone!

2016. márc. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!