Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S4 vagy Sony...

Samsung Galaxy S4 vagy Sony Xperia Z?

Figyelt kérdés
Nem venni szeretnék.Csak kérdezem
2015. szept. 9. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én anno Z-t akartam venni, de csak mert jobban tetszett az elegáns szögletes formája, van benne rádió, és persze jóval olcsóbb, nekem akkor még (tavaly) az S4 megfizethetetlen volt! Mondjuk hardveresen így is bivalyerős, de csak annyi az előnye az S4-gyel szemben, hogy por és vízálló.

Azonban az S4 hardveresen egyértelműen jobb, ami lényeges különbség: gyorsabb processzor, jobb kijelző, nagyobb kártyával bővíthető memória, nagyobb akksi. Más nincs. Szoftveresen pedig mindkettőre van Lollipop, szóval S4 egyértelműen!

2015. szept. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

S4


Tegnapelőtt döglött meg a Z-m. Előtte is csak a baj volt vele, mivel egy rakás... Inkább a Samsung a Knox ellenére is.

2015. szept. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább Sony Z, már két éve megvan és nagyon jól működik. A samsunggal csak szívni fogsz egy fél év után belassul és annyi a telefonnak ezt sajnos tapasztalatból írom.
2015. szept. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!