Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok segíteni iCloud téren?

Tudnátok segíteni iCloud téren?

Figyelt kérdés
Na szóval... Ha fel töltöm a képeimet az iCloudba akkor látni fogom minden Apple eszközökről... Ezt eddig értem is de ha pl van egy 16 GB os iPhone om és be telik a memória de az iCloudban még van helyem mert vettem hozzá akkor az hogy lesz? Mert én azt hittem hogy ez az egész iCloud ugy működik hogy ha fel mentek egy kepet az ott is marad ha a telefonról le is törlöm, de nem mert ha le törlöm a kepet a telefonról akkor az törlődik az iCloudbol is... Viszont akkor meg azt nem értem hogy miert van 1000 GB os tárhely lehetőség az iCloudban? Vagy valamit át kellene állítanom hogy ne tölödjön az iCloudból automatikusan hanem ott maradjon? Pls valaki magyarázza már el ezt nekem 😪

2015. szept. 10. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott a válasz a Fotók app beállításainál: iPhone-tárhely optimalizálása. Ha nincs hely a telefonon, akkor lecseréli egy "optimalizált" változatra, ez kb. a kijelző felbontásának megfelelő előnézet lesz. Ha ráböksz, akkor letölti a teljes méretű képet, és ott lesz, ameddig elfér. Az iCloud-ban természetesen a nagy méretű képet fogja tárolni ebben az esetben is.
2015. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg egyébként nem csak az iPhone-od cuccait lehet felrakni, MacBookod-al is szinkronizal a rendszer illetve, ha bekapcsolod az iCloud Drive-ot akkor bármit feltölthetsz, akár 5 gigás Photoshop fájlokat is, bármit.
2015. szept. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!