Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j5 megéri...

Samsung galaxy j5 megéri megvenni 8gb belső tárhellyel?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 17:00
 1/1 Uzumatyi válasza:
Szia! ez saját vélemény: Én holnap kapom meg, és olvasgattam meg néztem videót meg utána jártam, szerintem középkategóriába eléggé komoly lett (igaz A5-jobb de drágább is annyival), szóval attól függ mire kell, én véleményem szerint jó árba nagyon megéri :) Allig várom hogy megkapjam, nekem nagyon bejön, nyílván egy s6 edge jobb lenne, de kinek van rá pénze, meg a note-ok amik nagyon komolyak lettek :) A tulajdonságai is nagyon jók amúgy, de az első hogy mihamarabb szerezz bőrtokot mert mondták páran meg videóba hogy a széle csúszik, és állítólag műanyag... Próbálj ki többett és megtudod jó e lesz :) De kifejezetten selfie-zésre lett kitalálva...
2015. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!