Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 mini elvileg...

Spyda233 kérdése:

Samsung galaxy s3 mini elvileg 8gb belső tárhellyel rendelkezik, de a telo mégis csak 4. x b-ot ír! Ez valóban azért van mert a amaradékot a rendszer, és az alap programok foglalják el?

Figyelt kérdés

#Samsung Galaxy #s3mini tárhely
2014. febr. 21. 02:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bizony azok sem a levegőben lógnak a telefonod alatt...
2014. febr. 21. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
így van ez egy jó nagy átizélés a gyártók részéről,hogy oda írja,hogy 8 G ,de arról már mélyen hallgat,hogy a 8-ból ,4-re ő már ráfirkált,azt így neked jó,ha marad 3,5 G
2014. febr. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2014. febr. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ezek a hirdetett memóriák sosem a ténylegesen usernek szánt saját felhasználásra szánt memóriálol szólnak

Alapból nem csinálják 8-ra csak mondjuk 6,9-re és kerekítik meg a marketingesek rádobnak egyet

És arra még jön ugye a rendszer és a gyári alkalmazások

Pl egy 32 gigás szifon is csak 26-28 gigát ad neked felhasználásra

2014. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"Alapból nem csinálják 8-ra csak mondjuk 6,9-re és kerekítik meg a marketingesek rádobnak egyet"


De, nyolc gigásra csinálják, viszont a rendszer sem a levegőben lóg, mint írtam már.

2014. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

köszönöm kedves 30% a téves infót

de nézz utánna kicsit hogy valójában mennyivel adják ki a telót

azt tudom hogy a rendszerre is kell hely..én is leírtam de gondolom nem olvastad addig

olvasd el a telefonok tesztelői pontos paramétereit és ne a hirdetésekben megadott "TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ" információkat


ha megfigyeled minden hirdetésben és reklámban ott van hogy az adatok tájékoztatú jellegűek,továbbá a gyártó a változtatás jogát fenntartja amiért nem vállalunk felelősséget


valamint a memóriát ne ugy képzeld el mint egy zsákot amibe pont 2000 babszem fér és annyit is tesznek bele


nem pontos egyik sem

a 8gigásnál ha megnézed teljes memória lehet 7998mByte

közben a 8 gigás telefonnak 8192Mbyte-osnak kellene lennie

láthatod egyik szám sem kerek de a marketingesek ilyenekkel nem foglalkoznak

de nem tépem tovább a szám,gondolom eddig a sorig el sem jutottál az olvasással

2014. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"közben a 8 gigás telefonnak 8192Mbyte-osnak kellene lennie"


Nem kéne, mert a gyártók 1024 helyett ezerrel váltanak.

2014. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

igen ez a kerekítés ahogy írtam

de a szabványos átváltás szerint 1024mbyte egy gbyte

neked hiába beszél az ember...de legalább magabiztosan vagy retardált

2014. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Most nem értem hogy direkt nyomod a full kretént, vagy tényleg az vagy? Hogy a fenébe jönne ki 8 gigából 4, még ha csak ezerrel is számolnak? Nem mellesleg az is 1000 szabvány váltószám, általános iskola! Azért 4 giga a használható, mert a maradékon van a rendszer, és a data partíció, a cache, recovery és még egyéb szükséges dolog. A telefon belső tárhelye attól még 8 gigás, ezt fogd fel végre.
2014. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

látom nehezedre esik az objektív érvelés ezért megpróbálom elmagyarázni neked:

az ezer általános iskolában sem szabványos váltószám...tudod mi az h szabványos?

1024mByte egy giga és pont..olvass utánna akár az általános iskolában

és figyelj ez egy 8 gigás telefon memória adatai amit már linkeltek de gondolom túl egysíkúnak tartottad a lényegi információkat hisz ugy is te tudod jobban


8 gigás(tájékoztató jellegűen 8 gigás)

de a valóságban:

összes:7,2 Gbyte


alkalmazások:218mByte

média és file-ok:395 mByte

rendszer:1,9 Gb

szabad hely:4,8Gbyte

ha ezeket összeadod és a szabványos 1024-es váltószámot használod akkor látod hogy a gyártók is 1024-al számolnak


na elhiszed már hogy hülyevagymintasegg vagy írjak még pontos adatokat neked?

2014. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!