Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy sony Xperia Z2-m de...

Van egy sony Xperia Z2-m de nem értem hogy lehetne beállítani ez emlékeztetőt?

Figyelt kérdés

Az van hogy szeretnék beállítani a naptárban egy emlékeztetőt ami szombaton 10:30-kor kezdődik és amikor elindul küld egy hangjelzést, a vége pedig este 21:00-kor lenne,ugyan ez vasárnap is és egy hetente ismétlődjön, a gond ezzel meg annyi hogy már próbáltam párszor, de néha egy nappal előtte kiírja a szombati eseményt, meg olyan is volt hogy éjfélkor kezdett el zenélni, valaki tudna segíteni?

meg azt se értem hogy a menüjében amikor beállítom az eseményt van egy olyan opció hogy emlékeztető és benne ilyen hogy 10perc,20perc mig ilyenek, az mire jó?

A válaszokat előre is köszönöm



2015. szept. 12. 10:28
 1/2 anonim válasza:
Azt is be tudod állítani, hogy mennyivel az esemény előtt zeneljen, vagy küldjön értesítést. Szerintem lehet hogy túl sok idővel előtte szólt, lehet félreállítottad,ezért zenélhetett éjszaka. Android frissítés óta nem használtam a naptárat és ezen opcióit, de előtte simán ment. Nekem tabom van, neked nem sárgul a kijelző széle?
2015. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Lehet érdemes lenne ébresztőt állítanod a hétvégi napokra, annak tudsz címet adni, beallitod, hogy szombat, vasárnap "ébresszen" pl
2015. szept. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!