Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samssung galaxy note 3 android...

Samssung galaxy note 3 android frissítés? Hogyan?

Figyelt kérdés
Ha a beállításoknál megyek a szoftware frissítésre, akkor ott azt írja, hogy naprakész. Hogyan tehetem rá a lollipopot? S4-emre már rég fel telepítettem..

2015. szept. 12. 11:44
 1/4 anonim válasza:
Ha még nem jött ki akkor legálisan sehogy :c máshogy meg nem ajánlom mert nem véletlen nem adták ki mert valószínű nem bírja a gép és a netről leszedett android háát nem biztos hogy az jó... vírusok stb..
2015. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez már régi telefon a szemükben... Nem érdekli őket.

Max ha CyanogenMOD-ot feldobod a legújabb Androiddal mindig. Fele annyi ramon elfut, de ha kezdő vagy akkor kérj meg valakit mert nem mindig megy Youtube videók szerint

2015. szept. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De persze az s4-re meg jönnek folyton a frissítések...

Várok hátha megérkezik

2015. szept. 16. 00:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is S4 van és folyton jön. Nem tudom mit frissít mert mindig 5.0.1 android van és azt írja hogy stabilabbá teszi. De eddig sem fagyott le egyszer sem...

Már 4.-ik frissítés jött de mindig 5.0.1-nél vannak.


Cyanogen persze 5.1.x-nél van(CM12) és év vége előtt tuti a 6.0 is lesz tőlük(CM13).

2015. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!