Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG Nexus 4 egy év múlva...

Az LG Nexus 4 egy év múlva mennyire lesz elavult?

Figyelt kérdés
Nagyon szimpatikus készülék, az érdekelne, hogy egy év múlva megéri e (használtan, jó állapotban) megvenni, úgy, hogy utána még 2 évig tudjam használni. Tudom, hogy van már Nexus 5 is, de az 5 inches, és az ilyen nagyobb tepsiket nem szeretem. De azért olyat is előbb vennék, mint egy S6 Edge-t, vagy bármilyen Samsungot.

2015. szept. 12. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
N4 nagyon jó kis telefon volt, de (szerintem) már elavultnak számít. Nem hiszem hogy megkapja a Marshmallow-t. N5 még belefér, az lesz támogatva még egy ideig. (nekem is az van másfél éve és imádom)
2015. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
100%
Sok, sokkal újabb telefon se kapja meg az új Androidot. :) Hardveresen még mindig bőven felveszi a versenyt a mai középkategóriával, a gyenge pontja a kamera és az akkuidő. Azért +3 évre nem terveznék egy N4-el, régóta nincs gyártásban, csak öreg példányt tudsz megvenni.
2015. szept. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Nexus 5 várhatóan meddig kap frissítéseket?
2015. szept. 12. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
N-t szerintem még megkapja...
2015. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Nexus 4 már tényleg elavult. A Nexus 5 nem olyan nagy. Csak egy picivel nagyobb a 4 nél. Simán elfér a kezedbe
2015. szept. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Kicsit több, mint 2 éve egy Nexus 4-et használok, és azt kell mondanom, hogy nekem megfelel. Nagyon szeretem. A 4,7-es mérete számomra tökéletes, nem nagy, nem kicsi. A hátlapja üde színfolt a többi készülékhez képest. :)


Szoftveresen is tökéletesen helytáll. Persze újabb játékokkal lehetnek bajok, bár nem tudom, én nem játszok rajta. Arra amire egy okos telefont használ az ember, tökéletes. E-mail, Google maps, internet, névjegyek stb.


2-3 hónapja ejtettem pofára, akkor elgondolkodtam, hogy cserélem a készüléket, de végül is inkább kb. 30 ezer forintot költöttem kijelzőre. Tehát ja, én szeretem. :) (De ha 30k+ lett volna, akkor nem költök rá, ez is tény.)


VISZONT! Már nem vennék. Tényleg jó telefon, szeretem, szép és még másnál nem láttam, de lássuk be, öreg. Majdnem 4 éves koncepció és igen, vannak bajok. Az akksi üzemideje már majdnem vicc, amit orvosolhatna egy csere, de akkor is. Ezek már nem a régi Nokia 6230-as készülékek (8 évig használtam!) amik elmennek a világ végéig.


De nagy baj nincs vele, nem lő vele nagyon mellé az ember, ez is tény. De ha választani kéne, akkor N5. Az, hogy 5 col... Hát ja. Nekem is ez a bajom, hogy már nincs emberi méretben, de azért az a Nexus 5 nem egy hatalmas telefon, nézd meg élőben.


Ha van valami más kérdésed az N4-vel kapcsolatban, szívesen válaszolok.

2015. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!