Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van értelme még (2015) nexus...

Van értelme még (2015) nexus 5-öt venni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem mai telefon már de folyamatos támogatottsága miatt meg sevessége miatt megtetszett. Van aki viszont azt mondja hogy rossz, neki fagy meg valami kamera hibát is emlegetnek. A másik fele meg elégedett és szupernek tartja. Most akkor mi az igazság? Megéri még?

2015. aug. 29. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A 2015-ös Nexus 5 még ki se jött..

Ha a régire célzol, szerintem megéri, én is arról írom ezt.

De várd meg amíg kijön az új, hátha lemegy az ára kicsit.

2015. aug. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, a régire céloztam, bocsi, nem volt egyértelmű. Köszi a választ és amúgy nem lassult be a telefon egyszer sem? Vagy fagyott már?
2015. aug. 29. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Nos, a hivatalos szoftverrel egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor fagyott be ez alatt a másfél év alatt, akkor is az én hibámból.

Cyanogenmoddal voltak problémák, de azóta visszaváltottam rootolt hivatalosra azóta és minden tökéletes. Én egyébként mindig figyelek a memóriahasználatra: Greenifyt használok és nem telepítek ilyen ramzabálókat, mint a Viber és a Messenger. Nem tudom, hogy fagyna-e ha nem így tennék, de így egyáltalán nincs vele probléma.

2015. aug. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és kamera hiba nekem nincs, bár kicsit néha úgy érzem kevés a 8mp. Ennek ellenére nagyon jó fotókat csináltam már vele. A hangszóró minősége nem túl jó, de ha fülessel hallgatom, akkor nincs baj.
2015. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a segítséget, még annyi, hogy az akku ideje milyen? Nagyon merül, ha nem nyomkodom egész nap akkor is?
2015. aug. 29. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez minden telefon esetében a tudatos kezeléstől függ. Én eléggé odafigyelek rá és meg vagyok elégedve az aksiidővel, másfél napig bírja átlagos használat mellett.
2015. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm az értelmes válaszokat ment a zöld kéz :).
2015. aug. 29. 21:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Én semennyire sem figyelek oda mit rakok rá, plusz semmi tisztító/gyorsító alkalmazást se tettem rá, és egy dekát nem akad :)
2015. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Király, használtan szerinted milyen árban éri meg? (pl.: 55k?)
2015. szept. 6. 13:58
 10/12 anonim ***** válasza:
55k az korrekt. Mindenképpen kérdezz rá, hogy a power gomb rendesen működik e, mert típushiba hogy elkezd lötyögni, meg beragad. Nálam szerencsére nem fordult még elő.
2015. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!