Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IOS 9.1 public bétarol iOS 9?

IOS 9.1 public bétarol iOS 9?

Figyelt kérdés
Ha most iOS 9 public betat használok és feltelepitem a 9.1 public betat akkor 16-án majd feltehetem a rendes iOS 9-et?

2015. szept. 12. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos visszafele még béta rendszer esetén sem lehet menni, csak restore-al. (úgyse, hogy bétáról akarnál a nagyközönségnek szánt verzióra).

Egyébként a 9.1 bétát néztem és jobb mint a sima 9.0, én felraknám azt.

2015. szept. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, nem használsz bétát olyan eszközön, ami az elsődleges készüléked.


Egyébként úgy kell csinálni a visszaállást, ahogy az Apple javasolja. Csinálsz egy mentést a mostaniról, azt elarchiválod, és ha vissza akarsz állni, akkor ezt a mentést töltöd rá.

2015. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!