Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lenovo VISE Z2 Pro VS Huawei...

Lenovo VISE Z2 Pro VS Huawei P8 VS LG G4 VS Samsung Galaxy S6?

Figyelt kérdés

Most szeretnék egy olyan telefont ami nem lesz lassú, ha írok rajta ne 1mp-es késéssel nyomódjon le a gomb. 4 éve Huawei U8510 tulaja vagyok. Most kezdett el nem érintkezni a töltő. Persze lassú a mai appokhoz. Messenger épp eldöcög rengeteg türelemmel. És az újnál nem szeretnék türelmes lenni. Ha pénzt adok bele akkor legyen telefon évekig.

Fontos még a kamera. Szeretnék fényképezni. Nem mondom hogy művészi fotókat, tudom hogy nem hasonlítható 200k+-os gépekhez, de azért lehessen vele kreatívnak lenni. Nő vagyok, nem játszok komoly játékokon...

Ami fontos, hogy hitelre venném. Most nem engedhetem meg azt hogy egyben vegyek, de mivel nehézkesen tölt a jelenlegi hamarosan kelleni fog az új. Az LG és Samsungra úgy gondoltam, hogy karácsony körül, akkor hátha lesz rá valami akció.


Szóval melyiket kellene választanom szerintetek? Kinek melyik nyerőbb? Ár-érték arányban megérik-e az árukat?


(Fogalmam sincs mit kérdezzek még, szóval ami eszetekbe fogadom.)



2015. szept. 12. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

P8 vagy G4


De ha még egy telefonra sincs pénzed és csak hitelre tudod megvenni akkor ne vegyél felsőkategóriás telefont...

2015. szept. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a rövid választ. Ebből nem nagyon derült ki hogy miért is azok a jobbak.

A másik hogy örülök ha te így látod, de számomra nem probléma többet fizetni egy elektronikai készülékért havonta kisebb részekben mint egyszerre nagyobb összeget. Illetve nem látom gazdaságosabbnak azt, hogy most veszek egy 30.000 Ft-os telefont. Amely ugyan úgy képtelen futtatni az alkalmazásokat. És még fényképezgetni se tudok vele. És így nem jutottam egyről a kettőre, és sikeres munkakeresés után 3 hónappal meg egyben megvenném mondjuk a P8-at. Akkor már 200.000nél járok majdnem. Akkor nem mindegy, ha megveszem hitelre most, akkor tudom használni.

És akkor kérem, akinek nincs pénze házra kérem menjen a híd alá.

Minden esetre, köszönöm a véleményed.

2015. szept. 13. 10:24
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Volt mindegyik telefonom, így a saját tapasztalataimat tudom megosztani.


A Lenovo gondolom Vibe akart lenni, nem Vise. Egészen jó telefon, de ha a kamera fontos, akkor ne azt válaszd. A hátlapi kamerája főleg kevés fényű videózás közben rendkívül gyenge, a mikrofonja is reked erősebb hangokra.


Az LG G4 nagyon jó telefon, de videózás közben sajnos az optikai képstabilizátor "túlműködik", torzít a kép szélei felé. Linkelek róla egy videót. Engem ez az egy dolog idegesített benne egyedül, ez viszont nagyon, ezért adtam el. https://www.youtube.com/watch?v=rKmWRELlXAc


A Huawei P8 jó. Tényleg jó. Az egyszerűen az a telefon, amiért ha kifizetsz annyi pénzt, azt kapod, amit elvársz, teljesíti a követelményeket. Semmi problémám nem volt vele, szerettem, szerintem meg lennél vele elégedve. Azt a telefont egy Toyota Avensishez tudnám hasonlítani. Érzelemmentes, de profi.


Az S6 viszont szerintem kiemelkedik a mezőnyből, a Samsung nagyon nagyot mutatott ezzel a telefonnal, nem számítottam rá. Az összeszerelési minősége nagyon jó, rendkívül masszív telefon, nem érződik törékenynek, mint mondjuk egy iPhone 6. A kijelzője egyszerűen gyönyörű, a kamerája a legjobb, a fogyasztása alacsony, nekem nap végére simán maradt 30-40%. Jobban bírja, mint a G4. Szerintem az Amoled alacsony fogyasztásának és a fejlett procinak köszönhető. Az ujjlenyomat olvasója szintén nagyon jó. Viszont árban is kiemelkedik a többi közül. Ha választanom kellene, biztosan ezt választanám, nem hittem volna, hogy a Samsung az eddigi S szériák semmilyensége után ilyet tud mutatni. Az egyetlen hátránya, hogy mindenképpen kell rá tok, mert csúszik, mint az isten nyila.

2015. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2015. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Győzköd a család, hogy be kellene érnem most egy LG G3 vagy Galaxy S5-tel.

De úgy fáj a szívem az új verziójukért, főleg a leírtak alapján.

Majd elválik mi lesz.

2015. szept. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!