Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fontos-e hogy minél több Ghz...

Lacus1025 kérdése:

Fontos-e hogy minél több Ghz legyen egy telefonban? Én új telefont szeretnék vásárolni és nem tudom eldönteni, hogy Iphone 5s 32 Gb 2.4 Ghz vagy Iphone 6 16 Gb 1.4 Ghz legyen.

Figyelt kérdés

2015. szept. 12. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
18%

5s az 2 magos 1,3 ghz

6 az 2 magos 1,4 ghz

Velemenyem szerint ha iphonok kozt akarsz vacilalni nem szamit a ghz mind 2 telo nagyon jo gyors stabil. Ha androidos telefont nezzuk akkor fontos mert nem mindegy hogy 4 magos 2,3 ghz vagy csak 1,2 ghz. Szerintem amelyik jobban tetszik azt vedd de mondom mindketto tokeletes .

2015. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
18%

A Ghz(giga hertz) a processzor frekvenciajat jelenti.

Minel nagyobb frekvenciaju a processzoe annal gyorsabb.

En a helyedben minde kepp az iPhone 5s-t vennem meg.

Az is tokeletes telefon es sokkal tobb benne a tarhely ami valljuk be nagy elony:)

2015. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösszönöm szépen mindenkinek! :)
2015. szept. 12. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
így van, az 5S is bőven elég, és nekem is 32 gigás 5S-em van, pontosan azért, mert azon jobban elférek. iPad-em 16 gigás, és van 2 giga szabadhelyem...:D
2015. szept. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!