Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont tudnátok...

Milyen okostelefont tudnátok ajánlani? (többi lent)

Figyelt kérdés

A mostanit anyának fogom adni,mert az övé már nagyon rossz,és én decemberben kapok egy másikat.

17 éves vagyok.Igaz,hogy van olyan oldal ahol leírják mit tud egy telefon,de nem tudok az alapján dönteni.

Nem vagyok olyan okostelefon függő,de néha unalmas perceimben azzal foglalom el magam.

A mostani telefonomon csak játszok,zenét hallgatok,fotózok és netezek,mondjuk mást nem is tudok rajta kb.

Nem érzem hogy olyan csúcskategóriás kéne,de ahogy elnézem alap okostelefonoknál a többet tudóban is van sok hasznos/szórakoztató funkció...

Fontos hogy megbízható telefon legyen,ami nem romlik el félév után.

Iphone-t és samsungot nem szeretnék.



2015. szept. 13. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Mennyit szánsz rá?
2015. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát én mindig előfizetéses szoktam lenni(anya elég aggódós,ha megcsörget mindig visszatudjam hívni)és eddig még csak olyanom volt ami ott semmibe nem kerül(mert egyben 70 ezret sem tudnánk kifizetni,többet pláne,ennyire azért nem állunk jól)szóval vagy olyan ami viszonylag minimális összegbe kerül ott helyben vagy semmibe és pl havidíj+havi törlesztőnek kb 4-5 ezer ami még megfelel,szóval középkategória,az xperia z3 compact(legalábbis smarttarifa 2-ben,én mindig azt használtam) is kb ennyi,az nekem lehet "túl sokat"is tudna.

Bocsi,egyszerűbben nem tudtam írni.

2015. szept. 13. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!